Aktualności

Na tej stronie dowiesz się o wszystkim co dzieje się w naszej szkole


Kandydatów zapraszamy na stronę rekrutacji

Strona rekrutacji Dziennik Plan

Rok szkolny 2020/2021


ikona uwaga

INFORMACJA

Autor: M. Kukulska
08.09.2020r.

W dniu 10.09.2020 r. (czwartek) odbędą się spotkania z rodzicami uczniów klas pierwszych Technikum nr 3 i Branżowej Szkoły nr 2
Godz.: 16:30 na Auli szkolnej klasy: 1pa (technik mechanik), 1pc (technik elektryk)
Godz.: 17:30 na Auli szkolnej klasy: 1pir (technik informatyk/programista), 1pm (technik mechatronik)
Godz.: 18:30 na Auli szkolnej klasa: 1pe (elektryk)
Po spotkaniu z Dyrekcją, pedagog szkolnym zapraszamy rodziców na spotkania z wychowawcami klas.


ikona uwaga

Komunikat Biblioteki Szkolnej

Autor: M. Przyszlakowska
02.09.2020r.

Drodzy uczniowie, niestety w tym roku nie będzie tradycyjnego kiermaszu używanych podręczników. Chcąc Wam ułatwić wymianę informacji na parterze szkoły będzie wystawiona tablica ogłoszeń, na której sprzedający i kupujący będą mogli wywiesić swoje ogłoszenia. Proszę wszystkich uczniów, którzy mają wypożyczone książki w ubiegłym roku szkolnym o jak najszybsze oddanie ich do biblioteki są to głównie lektury potrzebne następnym uczniom. Biblioteka pracuje zgodnie z procedurą zachowania bezpieczeństwa. Proszę wszystkich uczniów o zapoznanie się z treścią i stosowanie się do niej w naszym wspólnym interesie.
Procedura zachowania bezpieczeństwa i zasad funkcjonowania Biblioteki Szkolnej Zespołu Szkół Politechnicznych w Głogowie, w trakcie epidemii COVID-19


  1. Procedura obowiązuję wszystkie osoby korzystające z Biblioteki.
  2. Biblioteka będzie funkcjonowała wyłącznie jako wypożyczalnia od godz.8.00 do 14.00.
  3. Wyznacza się strefy dostępne dla użytkownika Biblioteki wraz z wytyczoną bezpieczną odległością na podłodze – zapewniającą zachowanie odpowiednich odległości między użytkownikami.
  4. Przy stanowisku obsługi może przebywać maksymalnie jedna osoba. Pozostałe osoby proszone będą o zachowanie bezpiecznej od siebie odległości min. 2 metry.
  5. Przy oddawaniu i wypożyczaniu zbiorów z Biblioteki czytelnik jest zobowiązany do noszenia maski ochronnej lub innego sposobu zasłaniania nosa i ust.
  6. Zalecane jest noszenie rękawiczek ochronnych przez czytelnika oraz dezynfekcja rąk przed wejściem do biblioteki.
  7. Niedostępny pozostaje swobodny dostęp do regałów bibliotecznych dla czytelników. Książki do wypożyczenia podaje wyłącznie pracownik Biblioteki.
  8. Czytelnik oddający książki otwiera ją na stronie z numerem, odczytuje go i odkłada na wyznaczone przez nauczyciela bibliotekarza miejsce.
  9. Przyjęte książki będą odkładane na okres 3 dni na wydzielone miejsca.
  10. Wypożyczanie zbiorów Biblioteki odbywa się tylko na zewnątrz do domu. Zawieszone do odwołania jest korzystanie ze zbiorów bibliotecznych oraz komputerów na miejscu.