Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie
Projekt Easy travelling
Strona internetowa projektu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
wtorek, 30 czerwca 2015 00:00

The adress of the website

Poprawiony: wtorek, 29 września 2015 15:18
 
STYL ŻYCIA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
wtorek, 02 czerwca 2015 00:00

Poprawiony: wtorek, 29 września 2015 15:14
 
EASY TRAVELLING – FRANCJA PDF Drukuj Email
Wpisany przez A. Kasprzak   
czwartek, 28 maja 2015 10:09

Dobiega końca projekt EASY TRAVELLING realizowany w ramach europejskiego programu Leonardo da Vinci, wspierającego działania w obszarze kształcenia i szkolenia zawodowego. Po Hiszpanii, Polsce i Niemczech przyszedł czas na ostatni element projektu – warsztatowe spotkania we Francji. W dniach od 17 maja do 23 maja 2015 r. sześcioosobowa grupa naszych uczniów (Bartosz Gruźliński, Filip Królikowski, Marcin Lisiecki, Dawid Płuciennik, Remigiusz Paul i Krystian Sajkowski ) wraz z nauczycielkami  Magdaleną Tojzą i Anetą Kasprzak realizowała zadania projektowe w położonej nad Sekwaną w regionie Szampania-Ardeny, francuskiej miejscowości  Troyes.
Uczniowie pracowali nad utworzeniem strony internetowej oraz projektowali graficzny logotyp Easy Travelling. Mieli okazję zobaczyć również jak wygląda i na czym polega praca w przemysłowych zakładach Michellin (produkcja ogumienia), Mefro Whells  (produkcja kół aluminiowych) oraz Amplitude Groupe (mechanika samochodowa)
Easy Travelling to nie tylko wymiana doświadczeń zawodowych i praktycznych, to także wyjazdy, w których jest czas na kulturę i zwiedzanie. Choć program pobytu we Francji był dosyć napięty, organizatorzy zorganizowali wycieczkę do stolicy kraju – Paryża. Uczniowie w towarzystwie swoich rówieśników z Niemiec i Hiszpanii spacerowali uliczkami Paryża oraz podziwiali historyczne i architektoniczne perełki miasta (wieże Eiffla, katedrę Notre Dame) płynąc wycieczkowym statkiem po Sekwanie. Podsumowując, czekamy na kolejne projekty edukacyjne, dające naszym uczniom możliwość kształcenia i wymiany doświadczeń w krajach Unii Europejskiej.

Zdjęcia

Poprawiony: wtorek, 02 czerwca 2015 09:05
 
EASY TRAVELLING – WIZYTA W NIEMCZECH PDF Drukuj Email
Wpisany przez A. Kasprzak   
środa, 18 lutego 2015 12:37

Osterode am Harz to miasto w Dolnej Saksonii i miejsce kolejnego spotkania uczestników projektu Leonardo da Vinci, po hiszpańskiej Moron de la Frontera i polskim Głogowie.
W dniach 8 – 14 lutego 2015r. grupa uczniów w składzie: Małgorzata Burkiewicz, Marcin Lisiecki, Remigiusz Paul, Bartosz Gruźliński, Krystian Sajkowski i Filip Królikowski oraz opiekunowie Magdalena Tojza i Aneta Kasprzak, uczestniczyli w pracach związanych z międzynarodowym projektem „Uczenie się przez całe życie”. W ramach projektu uczniowie wraz z kolegami z Francji, Hiszpanii i Niemiec pracowali intensywnie w sesjach roboczych tworząc stronę internetową. Zobaczyli jak wygląda i na czym polega praca w zakładach m.in. firm Pleissner, KKT i Kodak Polychrome.
W programie pobytu zarezerwowano również czas na poznanie kultury, historii i najciekawszych miejsc regionu Dolnej Saksonii (Goslar, Göttingen, opactwo Walkenried). Easy Travelling to także doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności językowych oraz do wymiany doświadczeń
i poglądów z ludźmi z innych europejskich krajów. Uczestnicy projektu z tej okazji skorzystali i już czekają na kolejną sposobność, która będzie miała miejsce w maju w Troyes (Francja).

 

Zdjęcia

Poprawiony: piątek, 10 kwietnia 2015 09:40
 
PROFIL IDEALNEGO STAZYSTY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
niedziela, 15 lutego 2015 00:00

PLAKAT -  PROFIL IDEALNEGO STAZYSTY

ULOTKA - PROFIL IDEALNEGO STAZYSTY

KWESTIONARIUSZ IDEALNEGO STAŻYSTY

PREZENTACJA WYNIKOW POLSKICH ANKIET - PROFIL IDEALNEGO STAZYSTY

Poprawiony: wtorek, 29 września 2015 14:58
 
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»

Strona 1 z 2

Partnerzy

Reklama
Joomla templates