Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie
Jarmark świąteczny w Berlinie PDF Drukuj Email
Wpisany przez A. Kasprzak   
wtorek, 15 grudnia 2015 11:43

10 grudnia br. 43-osobowa grupa uczniów z naszej szkoły wraz z opiekunami miała okazję poczuć niepowtarzalną atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia podczas jednodniowej wycieczki do stolicy Niemiec – Berlina. Punktem kulminacyjnym wyjazdu był pobyt na Jarmarku Bożonarodzeniowym wśród roztaczających świąteczną aurą z bożonarodzeniowymi dźwiękami i kulinarnymi przysmakami. Podczas wycieczki uczniowie poznali miasto - siedzibę władców i lektoratów zwiedzając  min.: Katedrę Niemiecką, Bramę Brandenburską, Wieżę Telewizyjną przy Alexanderplatz, Reichstag, „Unter den Linden” – historycznie główną ulicę Berlina, Pomnik Holocaustu i Sony Center. Nie zabrakło również wrażeń podczas zwiedzania  Muzeum Techniki. Spostrzeżenia i relacje z wycieczki uczniowie udokumentują w realizowanym szkolnym projekcie.

Poprawiony: środa, 16 grudnia 2015 13:18
 

Partnerzy

Reklama
Joomla templates