Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie
Sukces recytatora PDF Drukuj Email
Wpisany przez M. Bartak   
czwartek, 10 grudnia 2015 15:08

Twórczości głogowskich  poetów poświęcony został konkurs recytatorski zorganizowany przez Głogowskie Stowarzyszenie Literackie i Bibliotekę Pedagogiczną w Głogowie. W siódmej edycji poetyckich zmagań uczniów szkół ponadgimnazjalnych  mogliśmy wysłuchać tekstów m. in. Piotra Mosonia, Katarzyny Swędrowskiej, Dagmary Stępińskiej, Eweliny Tołopiło. Tegoroczne jury ponownie doceniło wysoką kulturę słowa Kacpra Wolnego z klasy 3m. Uczeń naszej szkoły za  przygotowanie ciekawej interpretacji wierszy Tadeusza Kolańczyka i Krzysztofa Jelenia otrzymał wyróżnienie. Warto zaznaczyć, że młodzież Zespołu Szkół Politechnicznych w Głogowie od siedmiu lat propaguje twórczość poetów głogowskich. I odnosi sukcesy w kolejnych edycjach konkursu.

 

Partnerzy

Reklama
Joomla templates