Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie
W integracji siła PDF Drukuj Email
Wpisany przez A. Hass   
poniedziałek, 28 września 2015 09:51

Miesiąc wrzesień to zapewne ulubiony miesiąc większości uczniów, gdyż po zbyt długim wypoczynku mogą znów zacząć się systematycznie uczyć i w końcu powrócić na długo wyczekiwane lekcjeJ. Jest to czas szczególnie wyjątkowy - przede wszystkim dla UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH - którzy rozpoczęli naukę     w murach nowej szkoły. Od lat dbamy o to, żeby „Pierwszacy” jak najszybciej zaaklimatyzowali się w „Mechaniku” i dlatego dla każdej klasy przygotowane zostały specjalne zajęcia integracyjne. Przeprowadzone już we wszystkich klasach pierwszych warsztaty była okazją, aby bliżej się poznać, posłuchać siebie nawzajem, dowiedzieć się czegoś więcej o pasjach i zainteresowaniach swoich kolegów czy swojego wychowawcy… Zajęcia upłynęły nie tylko pod znakiem dobrej zabawy, ale i poważniejszych refleksji – gdyż uczniowie mieli również okazję, aby porozmawiać z pedagogiem szkolnym o różnych trudnych, szkolnych sytuacjach i nauczyć się konstruktywnie radzić sobie z nimi. Drodzy Pierwszacy! - jeszcze raz Was serdecznie witamy wśród naszej społeczności szkolnej i życzymy WAM samych dobrych i radosnych chwil spędzonych w murach naszego „Mechanika” Smile

Zdjęcia

Poprawiony: poniedziałek, 28 września 2015 11:35
 

Partnerzy

Reklama
Joomla templates