Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie
Test z języka angielskiego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
środa, 23 września 2015 11:17

Dobiega końca kolejny etap rekrutacji uczniów do projektu Erasmus+ (pierwsza grupa informatyczna). Dzisiaj Pani Magda Tojza ogłosiła wyniki testu z języka angielskiego, który należy traktować jako bardzo znaczący element rekrutacji. Uczestnicy, uczniowie klasy 2i i 3i mogli zdobyć maksymalnie 25 punktów rekrutacyjnych. Miło nam poinformować, że wynik taki udało się osiągnąć uczniowi klasy 3i Bartoszowi Gruźlińskiemu - GRATULUJEMY Bartosz. Szczegółowe wyniki testu są dostępne u Pani Magdaleny Tojzy i Tadeusza Graczyka. Ostateczną listę osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie (pierwsza grupa informatyczna) przedstawimy w piątek 25.09.2015r.

Poprawiony: poniedziałek, 19 października 2015 09:53
 

Partnerzy

Reklama
Joomla templates