Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie
Sukces naszego recytatora PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
czwartek, 30 kwietnia 2015 12:45

IX Rejonowy Konkurs  Recytatorski zorganizowany przez Koło Naukowe Studentów Instytutu Humanistycznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie. Poezja Tadeusza Różewicza. „Poetą jest ten, który odchodzi” odbył się 24 kwietnia 2015 roku. Konkurs, którego celem było odkrywanie i rozwijanie  talentów recytatorskich oraz propagowanie różnego rodzaju poezji wśród młodzieży, adresowano  do studentów PWSZ, uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych Głogowa i okolic. Dwudziestu uczestników recytowało utwory autora „Ocalonego”. Jury, pod przewodnictwem dr.  Sławomiry Lisewskiej, wyróżniło naszego ucznia, Marcina Lisieckiego z klasy 2m, przyznając mu II miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych za wykonanie utworu „Kto jest poetą”. Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie reprezentował również  Kacper Wolny z klasy 2m. Chłopców przygotowała do konkursu Małgorzata Bartak.

 

Partnerzy

Reklama
Joomla templates