Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie
Młodzi bez uzależnień PDF Drukuj Email
Wpisany przez A. Hass   
wtorek, 24 lutego 2015 17:26

Ruszyła już nasza II Szkolna Kampania Profilaktyczna pod hasłem: „Młodzi bez uzależnień”. Przy współpracy z MCWR oraz Starostwem Powiatowym i Urzędem Miasta w ramach kampanii zaplanowaliśmy wiele działań, nie tylko na terenie naszej szkoły. Dla Was Drodzy Uczniowie przygotowaliśmy ofertę uczestnictwa w różnego rodzaju spotkaniach i warsztatach podczas których specjaliści z zakresu profilaktyki będą rozmawiać z Wami na temat problemu zażywania różnych substancji psychoaktywnych i uzależnień od nich. Klasy I „s” i II „c” brały już udział w spotkaniu z komisarzem policji Jackiem Wroną, klasa III „m” miała okazję obserwować przebieg rozprawy sądowej, a uczniowie klas I – wszych już 5 marca będą uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez byłego dealera i przestępcę – Piotra Stępniaka, który dokonał niesamowitej przemiany w swoim życiu i teraz przestrzega młodych przed ryzykownymi zachowaniami. Inną propozycją skierowaną do wszystkich uczniów jest udział w międzyszkolnym konkursie na plakat antyalkoholowy wykonany techniką grafiki komputerowej pod hasłem: „Żyć w trzeźwości”. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu i do skorzystania z ofert naszej kampanii. Na autora najciekawszego plakatu czeka nagroda ufundowana przez Starostę Powiatu Głogowskiego.

Regulamin Plakat konkursu

 

Partnerzy

Reklama
Joomla templates