Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie
EASY TRAVELLING – WIZYTA W NIEMCZECH PDF Drukuj Email
Wpisany przez A. Kasprzak   
środa, 18 lutego 2015 12:37

Osterode am Harz to miasto w Dolnej Saksonii i miejsce kolejnego spotkania uczestników projektu Leonardo da Vinci, po hiszpańskiej Moron de la Frontera i polskim Głogowie.
W dniach 8 – 14 lutego 2015r. grupa uczniów w składzie: Małgorzata Burkiewicz, Marcin Lisiecki, Remigiusz Paul, Bartosz Gruźliński, Krystian Sajkowski i Filip Królikowski oraz opiekunowie Magdalena Tojza i Aneta Kasprzak, uczestniczyli w pracach związanych z międzynarodowym projektem „Uczenie się przez całe życie”. W ramach projektu uczniowie wraz z kolegami z Francji, Hiszpanii i Niemiec pracowali intensywnie w sesjach roboczych tworząc stronę internetową. Zobaczyli jak wygląda i na czym polega praca w zakładach m.in. firm Pleissner, KKT i Kodak Polychrome.
W programie pobytu zarezerwowano również czas na poznanie kultury, historii i najciekawszych miejsc regionu Dolnej Saksonii (Goslar, Göttingen, opactwo Walkenried). Easy Travelling to także doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności językowych oraz do wymiany doświadczeń
i poglądów z ludźmi z innych europejskich krajów. Uczestnicy projektu z tej okazji skorzystali i już czekają na kolejną sposobność, która będzie miała miejsce w maju w Troyes (Francja).

 

Zdjęcia

Poprawiony: piątek, 10 kwietnia 2015 09:40
 

Partnerzy

Reklama
Joomla templates