Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie
Matura na stronie CKE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
piątek, 10 października 2014 13:28

 

Realizując prośbę Pani Joanny Berdzik PODSEKRETARZA STANU MINISTERSTWA EDUKACJI NARODOWEJ, wyrażonej w liście do Dyrektorów Szkół Ponadgimnazjalnych w sprawie zmian w egzaminie maturalnym, który w nowej formule zostanie po raz pierwszy przeprowadzony w maju 2015r. dla absolwentów liceum ogólnokształcącego, a w maju 2016 r. dla absolwentów technikum, zamieszczamy na naszej stronie link do Centralnej  Komisji Egzaminacyjnej, na której utworzona została zakładka, gdzie można znaleźć wszystkie informacje na temat egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2014/2015.

 

To jest ten link :)

 

Partnerzy

Reklama
Joomla templates