Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie
"Sprzątanie Świata" i zapowiedź obchodów "Europejskiego Dnia Języków Obcych" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
piątek, 19 września 2008 00:00
19.09.2008

26 września w naszej szkole będziemy obchodzić "Europejski Dzień Języków Obcych" pod hasłem "Języki otwierają drogę do przyjaźni, wiedzy, świata - języki drogą do przyszłości". W programie obchodów: spektakl, skecze,piosenki, europejskie śniadanie (od 8.50 do 10.45 w auli szkolnej), rozstrzygnięcie konkursu "Miniatury architektoniczne symboli miast europejskich". Nad całością czuwają p. Aneta Kasprzak, Małgorzata Bartoszek, Ewa Gorwa, Magdalena Tojza, Andrzej Waga. Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa wszystkich uczniów i nauczycieli.

W dniu 19 września nasza szkoła uczestniczyła w akcji "Sprzątanie Świata". Wysprzątano teren wokół budynku oraz boisko. Szczególne podziękowania dla p. Aleksandry Matusiak i Julity Adamczyk, które opiekowały się klasami pierwszymi. Akcja sprzątania świata jest elementem konkursu ekologicznego w, którym uczestniczy nasza placówka.
Zdjęcia

26 września szkołę naszą odwiedzi jeden z legendarnych przywódców strajków z sierpnia 1980 r. Andrzej Gwiazda. W auli szkolnej spotka się z młodzieżą naszej szkoły. Szczegóły u wychowawców.
Poprawiony: piątek, 26 grudnia 2008 19:44
 

Partnerzy

Reklama
Joomla templates