Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie
III edycja angielskiego Mechanika dla malucha PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
czwartek, 22 grudnia 2016 21:01

W ramach spotkań z „mechanikowymi maluchami” z głogowskich przedszkoli i szkół podstawowych po raz kolejny odwiedziła Nas klasa 5a ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Głogowie. Tematem spotkania było oczywiście Boże Narodzenie. Na auli szkolnej spędziliśmy aktywnie czas bawiąc się językiem angielskim w świątecznej atmosferze. Rzucaliśmy „snowballem”, pakowaliśmy prezenty z użyciem jednej ręki, rysowaliśmy renifery z zasłoniętymi oczami, graliśmy w kalambury z użyciem bożonarodzeniowego słownictwa, tańczyliśmy w grze Jack the Frost Freeze w rytmie angielskich piosenek a nawet lepiliśmy ‘papierowego bałwana.’ Na koniec wspólnie z uczniami 2m zaśpiewaliśmy piosenkę „Let’s build a snowman” przy akompaniamencie gitary. Było dużo frajdy i zabawy a nasi zaprzyjaźnieni młodsi przyjaciele opuścili naszą szkołę z uśmiechami dlatego z niecierpliwością czekamy na kolejne zajęcia angielskiego „Mechanika dla malucha”, które odbędą się już po Nowym Roku.

Podziękowania dla Przemysława Surmy, Emila Zyberskiego, Dominika Szczypeckiego, Michała Budzika, Jakuba Brodziaka i Marcina Laszczowskiego z klasy 2m;-)

Do zobaczenia wkrótce!!!!!!

Ewa Jaworska, Magdalena Tojza

ZDJĘCIA

 

Partnerzy

Reklama
Joomla templates