Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie
Kolejna relacja z Sewilli PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
środa, 28 września 2016 00:00

Tym razem relacja Mateusza Piątka.

Zajęcia rozpoczęliśmy dwugodzinną lekcją języka hiszpańskiego na której po hiszpańsku zagraliśmy w różne gry takie jak statki czy bingo. Następnie po przyjeździe do szkoły rozpoczęliśmy pracę nad nowymi projektami jakimi były ekran logowania oraz ekran powitalny do własnej gry a także nauczyliśmy się tworzyć przejścia z tych stron do następnych pod stron i tworzyć listy. Ponieważ większość z nas jest użytkownikami androida postanowiliśmy uruchomić nasze prace na własnych smartfonach dzięki czemu mogliśmy zaobserwować jak aplikacja działa "w realu" oraz zaobserwować pewne drobne błędy do poprawki.

Zdjęcia

 

Partnerzy

Reklama
Joomla templates