Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie
Miłosz Kowalski relacjonuje z Sewilli PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
środa, 28 września 2016 21:02

Mamy już pierwszą relację od naszego ucznia - uczestnika trzeciej grupy projektu Erasmus+. Oto krótka relacja:

Zajęcia rozpoczęły się dwugodzinną lekcją języka hiszpańskiego na której przypomnieliśmy sobie podstawowe słówka oraz zwroty .Po zapoznaniu się z interfejsem Android Studio i podstawami programowania podczas pierwszego dnia przystąpiliśmy do pisania swoich pierwszych aplikacji. Pierwsze godziny nauki spędziliśmy na tworzeniu prostego kalkulatora. Pomimo problemów technicznych jakie napotkały sporą część grupy, udało nam się poznać komendy dotyczące przycisków, ich funkcjonalności itd. Dalsza część zajęć polegała na zaprogramowaniu prostego ekranu logowania przy użyciu poznanych wcześniej komend. Na sam koniec zajęć wraz z Panem Miguelem stworzyliśmy prostą grę: kółko i krzyżyk.

Poprawiony: środa, 28 września 2016 21:11
 

Partnerzy

Reklama
Joomla templates