Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie
Mechanaik dla Malucha PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
czwartek, 19 maja 2016 00:00

Kolejne zajęcie w ramach akcji "Mechanik dla Malucha" Dzisiaj gościliśmy grupę pięciolatków z przedszkola "Tęczowe Nutki" w Głogowie. To już ostatnie takie spotkanie w tym roku szkolnym.W związku z tym chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować naszym uczniom, za pomoc w przygotowaniu i prowadzeniu zajęć. Jesteście dla nas bezcenni, bez Was ta akcja w ogóle by się nie udała! Dziękujemy szczególnie uczennicom klasy IV i, które wielokrotnie podpowiadały nam fajne zajęcia i zabawy dla przedszkolaków. Podziękowania również dla uczniów klas I m, II m, II c, III c, którzy wielokrotnie uczestniczyli w zajęciach. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym będziecie w dalszym ciągu chętnie uczestniczyć w naszej akcji.

 

Partnerzy

Reklama
Joomla templates