Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie
PIŁKA RĘCZNA ZA NAMI PDF Drukuj Email
Wpisany przez J. Adamczyk   
środa, 16 marca 2016 12:15

Dnia 11.03.2016 r. na Hali Widowiskowo-Sportowej odbył się III  Turniej Piłki Ręcznej chłopców o Puchar Rektora PWSZ w Głogowie. Kolejny raz nasza szkoła była organizatorem tego turnieju. Brało w nim udział sześć zespołów z głogowskich szkół ponadgimnazjalnych, które walczyły o Mistrzostwo Głogowa i Powiatu Głogowskiego.

Zmagania zawodników odbywały się w dwóch grupach eliminacyjnych. Następnie odbyły się mecze półfinałowe i finały. Po zaciętej walce Zespół Szkół Politechnicznych uległ jedynie Zespołowi Szkół im. J. Wyżykowskiego przegrywając finał 7:10, a prowadząc do przerwy 7:5.

Zaznaczyć należy, że zespół zwycięskiej drużyny to klasa sportowa trenująca piłkę ręczną. Tym bardziej cieszy nas II lokata.

Opiekunem naszej drużyny był p. Jan Grozik.

Ostateczna klasyfikacja turnieju:

I miejsce – Zespół Szkół im. Jana Wyżykowskiego (Mistrz Powiatu Głogowskiego)

II miejsce – Zespół Szkół Politechnicznych

III miejsce – II Liceum Ogólnokształcące

IV miejsce – Zespół Szkół Samochodowych i Budowlanych

V miejsce – l Liceum Ogólnokształcące

VI miejsce – Technikum nr 6

Zdjęcia

Poprawiony: środa, 16 marca 2016 13:28
 

Partnerzy

Reklama
Joomla templates