Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie
Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie
Wagary w Twierdzy PDF Drukuj Email
Wpisany przez A. Matusiak   
wtorek, 22 marca 2011 20:39

21.03.2011r. - pierwszego dnia wiosny klasy 1a i 2m wraz z wychowawcami p. J. Adamczyk i p. A. Matusiak wzięły udział w imprezie zorganizowanej przez Stowarzyszenie Miłośników Głogowskich Fortyfikacji oraz Klub Batalionowy – Wagary w Twierdzy. Uczniowie zwiedzili elementy Głogowskiej Twierdzy usytuowanej przy Fosie Miejskiej, Kościele Bożego Ciała i Neptunie – kazamatę, poternę, tunele kontrminowe i blok koszarowy. Następnie nad Odrą w okolicy Neptuna wzięli udział w tradycyjnym żegnaniu zimy – topieniu Marzanny. Na koniec imprezy był słodki poczęstunek ufundowany przez Cukiernię Meryk.

Aleksandra Matusiak

Zdjęcia

Poprawiony: czwartek, 24 marca 2011 06:30
 
VIII Turniej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych w Głogowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez J. Wielgus   
środa, 16 marca 2011 08:12

W dniu 9.03.2011 odbył się VIII Turniej O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych. Po bardzo emocjonujących zawodach zwyciężyła drużyna II Liceum Ogólnokształcącego, która w finale pokonała Zespół Szkół im.J.Wyżykowskiego 3:2. W meczu o 3 miejsce Zespół Szkól Zawodowych pokonał Zespół Szkół Samochodowychi Budowlanych 5:4. Kolejne miejsca zajęli - 5 miejsce Zespół Szkól im.J.Wyżykowskiego ( I D ), 6 miejsce Zespól Szkól Ekonomicznych, 7 miejsce- I Liceum Ogólnokształcące, 8 Miejsce- Zespół Szkół Przyrodniczych.

  • Królem strzelców- został M.Tetłak (ZSim.J.Wyż).

  • Najlepszy zawodnik- Konrad Kosmala ( II LO)

  • Najlepszy bramkarz-Kubik Wojciech ( ZSim.J.Wyż).

Organizatorzy dziękują za pomoc w orgaanizacji turnieju:Starostwu Powiatowemu, Miejskiemu Ośrodkowi Profilaktyki Uzależnień a także Szkolnemu Związkowi Sportowemu.Kolejny Turniej już za rok!!!!

Poprawiony: wtorek, 29 marca 2011 08:18
 
VII Konkurs "Czy wiesz co jesz" PDF Drukuj Email
Wpisany przez A. Matusiak   
poniedziałek, 07 marca 2011 07:01

Dnia 03.03.2011r uczniowie z naszej szkoły Nikol Wójcik i Michał Krzywulicz z klasy 1i reprezentowali szkołę w VII Konkursie pod hasłem "Czy wiesz co jesz" zorganizowanym przez Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Głogowie. Tematyką wiodącą były produkty mleczne. Nasza drużyna rozwiązywała test wiedzy z zakresu zasad zdrowego żywienia oraz brała udział w konkurencjach dotyczących rozpoznawania owoców i warzyw, napojów mlecznych i przetworów mlecznych, sprzętu gastronomicznego i zastawy stołowej również w języku angielskim.

Poprawiony: poniedziałek, 28 marca 2011 11:27
Więcej…
 
II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ PDF Drukuj Email
Wpisany przez J. Adamczyk   
czwartek, 24 lutego 2011 08:59

 

Zakończyły się rozgrywki w piłce siatkowej chłopców o Mistrzostwo Miasta i Powiatu Głogowskiego. Po czterech miesiącach wspólnej, czasami niełatwej, pracy naszej siatkarskiej drużyny, doszliśmy do finału rozgrywek ligi międzyszkolnej. W eliminacjach pokonaliśmy drużyny Zespołu Szkół im. J. Wyżykowskiego, II Liceum Ogólnokształcące i wprawdzie ulegliśmy w ostatnim meczu „Ekonomikowi”, ale ostatecznie zajęliśmy I miejsce w grupie. W półfinałowym meczu spotkaliśmy się z I Liceum Ogólnokształcącym, z którego po trudnej walce  wyszliśmy zwycięsko.

 

Poprawiony: niedziela, 08 grudnia 2013 20:25
Więcej…
 
5 miejsce na 800 drużyn z całego Dolnego Śląska! PDF Drukuj Email
Wpisany przez M. Tojza   
poniedziałek, 14 lutego 2011 08:29

Drużyna w składzie Jakub Jóźków i Paweł Niemaszz klasy 3i zajęła 5 miejsce w eliminacjach międzyszkolnych w matematyczno-informatyczno-językowym konkursie „E-mailing”, a tym samym zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się pod koniec marca we Wrocławiu. W etapie wojewódzkim Jakub i Paweł będą musieli zaprezentować przygotowaną przez siebie wcześniej prezentację i zmierzyć się z 13 drużynami, aby sięgnąć po atrakcyjne nagrody. Chłopcom życzymy powodzenia i trzymamy za nich kciuki!!!

Poprawiony: poniedziałek, 14 lutego 2011 08:44
 
MAMY FINALISTĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez E. Jaworska   
piątek, 11 lutego 2011 10:30

Miło nam jest poinformować, iż Kamil Krzykała – uczeń klasy 2m zakwalifikował się do finałowej piętnastki Dolnoślązaków, którzy 16 marca zmierzą się we Wrocławiu w etapie finałowym konkursu „Bliżej Wielkiej Brytanii”. Na tym etapie konkursu oczekuje się od finalistów wyrecytowania fragmentu prozy bądź wiersza w języku angielskim oraz odpowiedzi na pytania komisji dotyczące tego fragmentu, dzieła literackiego lub jego autora W drugiej części uczniowie dostaną polecenie, pod jakim kątem mają przedstawić wybraną przez siebie postać (sławnej osoby z historii Wielkiej Brytanii) i będą mieli 30 minut na przygotowanie wystąpienia, w którym przemawiają jako właśnie ta osoba. Kryteriami oceny tej części są: zawartość treściowa (fakty historyczne), pomysłowość, operowanie głosem oraz piękno retoryki (bogactwo stylistyczno-językowe). Pozostaje nam życzyć Kamilowi powodzenia;-)

E. Jaworska

Poprawiony: poniedziałek, 14 lutego 2011 08:51
 
HAKUNA MATATA - kenijskie nie ma problemu. PDF Drukuj Email
Wpisany przez A. Chruszcz   
poniedziałek, 31 stycznia 2011 15:43

HAKUNA MATATA  - kenijskie  nie ma problemu.

Habar ya asubuhi

Hamajambo nyote kwenye stule ya Zespół Szkół Zawodowych. Na sana kwa wanafunzi wa darasa 2m. Asante na hongera kwa kuni pokea vyema. Wote  wa karibishwa Kenia, tuna penda wageni na Kenia hukana makata. Asante sana.

 

 

Powyższy tekst napisany jest w języku swahili. To język dzieciństwa gościa naszej szkoły Antoniego Njoroge Ndungu. Pan Ndungu jest rodowitym Kenijczykiem z plemienia. Kikuyu, zamieszkującym centralną Kenię.  P. Tony  przyjechał wraz z rodziną  odwiedzić nasze miasto.  26. 01. 20011 r. odwiedził progi naszej szkoły. W ramach godzin geografii uczniowie kl. II m i I i mogli zasięgnąć kilku informacji na temat Kenii. Był to również doskonały moment na zweryfikowanie znajomości j. angielskiego. Pozostałością po tym krótkim spotkaniu jest kenijska flaga wisząca w sali 304.

P.S.

Tekst w swahili zawiera zaproszenie do Kenii. Pozdrowienia dla uczniów i pracowników naszej szkoły a  w szczególności dla klasy II m.

Zdjęcia

 

Agnieszka Chruszcz, Ewa Jaworska

Poprawiony: piątek, 04 lutego 2011 12:02
 
Olimpiada Wiedzy Technicznej PDF Drukuj Email
Wpisany przez A. Libner   
czwartek, 13 stycznia 2011 15:41

Dnia 12 stycznia 2011 roku otrzymaliśmy wyniki ze szkolnego etapu Olimpiady Wiedzy Technicznej. Informujemy, że do drugiego etapu tejże olimpiady, który odbędzie się 20 stycznia 2011r. we Wrocławiu w salach Domu Technika NOT przy ulicy Piłsudskiego 74 zakwalifikowało się 6 uczniów naszej szkoły. Są to:

Uczniowie technikum mechanicznego:

  • Mateusz Sawczak
  • Sebastian Buczek,

Uczniowie technikum mechatronicznego:

  • Tomasz Jóźków,
  • Rafał Araszkiewicz,
  • Kamil Krzykała,
  • Mateusz Ratajczak.

Poinformujemy o dalszych losach naszych laureatów, kiedy otrzymamy wyniki z II etapu olimpiady.

W. Jarosz

Poprawiony: piątek, 21 stycznia 2011 14:11
 
Świat daleki i bliski - Ukraina,Kresy 2010. PDF Drukuj Email
Wpisany przez P. Korzeń   
czwartek, 29 kwietnia 2010 13:08

Na Ukrainie przez sześć dni było 25 uczniów Zespołu Szkół Zawodowych i 12 niepełnosprawnych studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Towarzyszyli im nauczyciele i opiekunowie. Grupa realizowała wspólny projekt "Świat daleki i bliski Kresy 2010”.Obu szkołom udało się podpisać listy intencyjne i umowy o współpracy. Mechanik będzie współpracował z kolegium industrialnym, a PWSZ z tamtejszym uniwersytetem.
Uczestnicy wyprawy podkreślają, że nie byłaby ona możliwa bez pomocy sponsorów: Starostw Głogowa i Polkowic, Gmin Miejskiej i Wiejskiej Głogów, posłance Ewie Drozd, klubowi radnych PiS oraz firmie PEN.

Wyjazd został przesunięty o tydzień ze względu na tragiczne wydarzenia pod Smoleńskiem. Projekt był przygotowywany przez siedem miesięcy przez nauczycieli i pracowników naukowych i wynikał ze wspólnych umów podpisanych przez ZSZ i PWSZ.

 

Zdjęcia

Poprawiony: czwartek, 29 kwietnia 2010 22:05
 
Byliśmy na MARSZU ŻYWYCH 2010 PDF Drukuj Email
Wpisany przez M. Tojza   
czwartek, 29 kwietnia 2010 06:47


Marsz Żywych odbywa się w Dzień Pamięci Holokaustu (Yom Hashoah), który wypada najczęściej 27 dnia miesiąca Nissan. To data, która wypada w okresie pomiędzy wybuchem Powstania w Getcie Warszawskim a Yom Ha’atsmaut, Dniem Niepodległości Izraela.

Dzień Pamięci Holokaustu jest czczony przez społeczność żydowską jako dzień pamięci i żałoby po 6 milionach Żydów zamordowanych w czasie Shoah.

Sam Marsz Żywych to 3-kilometrowe przejście od Auschwitz do Birkenau, podczas którego w ciszy upamiętniamy wszystkie ofiary Holokaustu. Marsz Żywych, do którego przyłącza się każdego roku tysiące Żydów: nastolatków, dorosłych i ocalonych z całego świata, jest symbolicznym zwycięstwem nadziei wobec doświadczenia tysięcy Żydów, zmuszanych przez Nazistów do przebycia całej Europy w przerażającym Marszu Śmierci.

Poprawiony: czwartek, 29 kwietnia 2010 06:53
Więcej…
 
V Powiatowy Konkurs Geograficzny PDF Drukuj Email
Wpisany przez A. Chruszcz   
czwartek, 22 kwietnia 2010 10:16

14.04.2010 r. w Gimnazjum nr 5 odbył się V Powiatowy Konkurs Geograficzny Azja – Wielki Kontynent- Wielkich Kontrastów.

Naszą szkołę reprezentowali dwaj uczniowie klasy 1i: Mateusz Chudziński i Krystian Mucha. Uczestnikom gratulujemy odwagi za podjęcie walki z tak trudnym zagadnieniem, jakim jest Wielki Kontynent – Wielkich Kontrastów.

Śmiałków zapraszamy do samosprawdzenia się.

Przykładowe zadania z konkursu.

Agnieszka Chruszcz

Poprawiony: czwartek, 22 kwietnia 2010 10:22
 
KONKURS ‘IN A NUTSHELL’ ROZSTRZYGNIĘTY!!!!!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez E. Jaworska   
czwartek, 22 kwietnia 2010 10:00

Dnia 19.04. 2010 r. w Auli Zespołu Szkół Zawodowych w Głogowie odbyło się rozstrzygnięcie II edycji konkursu na pisanie krótkiego opowiadania w języku angielskim „In a nutshell”. Podobnie jak w ubiegłorocznym konkursie uczniowie szkół ponadgimnazjalnych mieli za zadanie napisać ciekawe opowiadanie (w obrębie 200 – 250 słów) rozpoczynające się lub kończące na jeden z 6 podanych w regulaminie konkursu fragmentów. Celem konkursu było pobudzenie kreatywności i twórczych zdolności młodzieży, popularyzowanie sztuki pisania w języku angielskim oraz rozwijanie i doskonalenie umiejętności językowych uczestników dlatego w pracach oceniany był przede wszystkim pomysł i jego realizacja. Z nadesłanych prac wyłoniłyśmy następujących laureatów: I miejsce zajął Adrian Białek z Zespołu Szkoł im. Jana Wyżykowskiego, II miejsce zajęła Joanna Jacieczko z I LO a III Wojciech Warych również z I LO. Ponadto do wyróżnionych należą: Maria Gondek z II LO oraz Joanna Borowska z LO I. Laureaci otrzymali ciekawe nagrody książkowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Głogowie, które objęło konkurs swoim patronatem. Patronat medialny już po raz drugi sprawował ‘Tygodnik Głogowski.’ Dziękujemy za pomoc i wsparcie dyrekcji szkoły w osobie pana Dyrektora Czesława Witolda Czupryniaka oraz wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

Ewa Jaworska i Magdalena Tojza

 

 
MISTRZ WIEDZY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO PDF Drukuj Email
Wpisany przez E. Jaworska   
piątek, 09 kwietnia 2010 20:37

 

Dnia 14 kwietnia o godz. 9.00 w naszej szkole odbędzie się I etap międzyszkolnego konkursu „Mistrz wiedzy z języka angielskiego” organizowanego wraz z Zespołem Szkół z Oddziałami Integracyjnymi.  Do udziału zachęcamy wszystkich uczniów klas 3 i maturzystów. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się w regulaminie konkursu. Zgłoszenia do 12. 04. 2010 r. do p. Jaworskiej lub nauczycieli języka angielskiego ;-).

 

E. Jaworska

 

Poprawiony: poniedziałek, 12 kwietnia 2010 12:59
 
MISTRZ WIEDZY Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO PDF Drukuj Email
Wpisany przez A. Kasprzak   
piątek, 09 kwietnia 2010 00:00

Dnia 8 kwietnia 2010 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w I etapie międzyszkolnego konkursu sprawdzającego praktyczną umiejętność posługiwania się językiem niemieckim „MISTRZ WIEDZY Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO”.

Do konkursu przystąpiło 37 uczniów.

I miejsce zajął Dominik Izdebski z klasy 4a

II miejscePiotr Hak z klasy 4a

III miejscePrzemysław Wawrowski z klasy 2m

Gratulujemy!

II etap konkursu odbędzie się 19 kwietnia 2010 roku (poniedziałek) o godz. 9:00 w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie. Zapraszamy laureatów I etapu oraz niżej wymienione osoby, które również zakwalifikowały się do II etapu konkursu:

Mateusz Sawczuk  klasa 3a

Krzysztof Danielak  klasa 4i

Paweł  Lipiec   klasa3i

Michał  Jucha   klasa 2a

Radosław Składowski klasa 4c

Przemysław Gałka  klasa 4m

Uczestnikom życzymy powodzenia.

Aneta Kasprzak

 
Angielskie dyktando PDF Drukuj Email
Wpisany przez E. Jaworska   
sobota, 03 kwietnia 2010 07:15

 

Dnia 25 marca 2009r. nasza szkoła po raz pierwszy wzięła udział w „Dyktandzie w języku angielskim”, które odbyło się w Wyższej Szkole Zawodowej w Głogowie i zostało organizowane w ramach Dni Nauki i Sztuki. W dyktandzie wzięli udział: Maciej Winiarski, Krystian Mucha, Dawid Brończak, Adam Biadaszkiewicz, Krystian Szydełko (1i),Kamil Krzykała (1m), Piotr Kopij (2i)i Szymon Wiśniecki (2c). Oto zakodowane dla was wyniki dyktanda: nr 41 (87), nr 42 (55), nr 43 (76), nr 44 (73), nr 45 (111), nr 46 (62), nr 47 (78) i nr 48 (24). P.S cyfry w nawiasach odpowiadają ilości popełnionych błędów;-). Gratuluję i dziękuję za udział.

 

Ewa Jaworska

Poprawiony: poniedziałek, 12 kwietnia 2010 12:59
 
III Głogowska Żakinada PDF Drukuj Email
Wpisany przez E. Jaworska   
sobota, 03 kwietnia 2010 07:11

22. 03. 2010 r. nasza szkoła po raz pierwszy wzięła udział w III już Głogowskiej Żakinadzie organizowanej przez Parlament Młodzieży Głogowa. Zadaniem naszej szkoły było przedstawienie kultury Francji. Zadaniu temu sprostaliśmy przygotowując program znanego wszystkim francuskiego tańca towarzyskiego kankana oraz skecz o muszkieterach. Naszą szkołę dzielnie reprezentowali uczniowie klasy 4m (Radek Długosz, Piotr Łużny, Radek Pietraszek, Maciej Mędrzak), 3c (Marcin Brzeziński, Karol Kuliński, Łukasz Malesa, Dawid Mazur), 2m (Karolina Gmerek, Radek Rzeszut, Przemek Wawrowski), 2w (Daria Chomont), 1m (Marcin Bryś) oraz 1i (Ela Niebudek). Za pomoc techniczną podziękowania należą się również Jakubowi Wróbel z 2m. Naszym reprezentantom kibicowali uczniowie klasy 2m. Wszystkim uczestnikom Żakinady serdecznie dziękuję za serce i chęci włożone w próby i występ – dla mnie zasłużyliście na I miejsce;-)

 

Zdjęcia

Ewa Jaworska

Poprawiony: sobota, 03 kwietnia 2010 07:24
 
O przejrzystą strunę światła PDF Drukuj Email
Wpisany przez M. Bartak   
czwartek, 25 marca 2010 12:25


Elektrycy uczestnikami III Herbertowskiego Konkursu Recytatorskiego

O przejrzystą strunę światła

W zorganizowanym 24 marca po raz trzeci przez Miejską Bibliotekę Publiczną, Głogowskie Stowarzyszenie Literackie oraz Klub Garnizonowy konkursie recytatorskim, udział wzięli uczniowie klasy 1c.

Popularyzowanie poezji Zbigniewa Herberta jako nadzwyczaj aktualnej formy wypowiedzi scenicznej, kształtowanie wrażliwości na piękno ojczystego języka i promowanie sztuki żywego słowa w środowisku młodzieżowym to cele, jakie postawili sobie organizatorzy.

Młodzież szkół ponadgimnazjalnych recytowała dwa teksty poetyckie lub prozatorskie, jeden autorstwa twórcy Pana Cogito, drugi wybrany przez siebie. Łączny czas prezentacji nie mógł przekroczyć 8 minut.

Poprawiony: piątek, 26 marca 2010 13:39
Więcej…
 
Uroczyste otwarcie wystawy z okazji Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa PDF Drukuj Email
Wpisany przez A. Chruszcz   
wtorek, 23 marca 2010 17:52

22 marca 2010 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste otwarcie wystawy z okazji Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa. Tego święta nie ma w większości kalendarzy. Datę tę wybrano nieprzypadkowo. Symbolizuje ona specyficzną cechę w budowie ludzkiego ciała. Jest to 3 dodatkowy chromosom w 21 parze chromosomów.

Wystawa oraz spotkanie z podopiecznymi, nauczycielami i dyrekcją Zespołu Placówek Szkolno – Wychowawczych w Głogowie ma pomóc uczniom naszej szkoły przełamać bariery w kontaktach z innością. Poprzez wystawę fotografii przedstawiających osoby z zD (autorka p. R. Hłyra) chcieliśmy pokazać, że osoby te mają mnóstwo do zaoferowania – dobroć, wesołość, spontaniczność, prawdziwość, szczerość, otwartość, chęć pokazania się, współpracę. Fotografie będzie można oglądać do końca tygodnia. Dodatkową atrakcją spotkania był występ zespołu TWISTER (podopieczni Placówek Szkolno – Wychowawczych).

Więcej…
 
Występ uczniów klas 1c i 1a w DPS PDF Drukuj Email
Wpisany przez M. Bartak   
środa, 17 marca 2010 09:22


Występ uczniów klas 1c i 1a w głogowskim Domu Pomocy Społecznej

Pamiętacie grudniową uroczystość Bożonarodzeniową Kolędy z poetycką refleksją w tle, przygotowaną przez p. M. Bartak i p. P. Zabagłę? Zaprezentowany wówczas program artystyczny tak bardzo przypadł do gustu mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej

w Głogowie, że dyrekcja ośrodka zaproponowała organizatorom kolejny występ, z okazji Dnia Kobiet.

W ten sposób już po raz drugi młodzież naszej Szkoły odwiedziła placówkę. Tym razem

w uroczystość zaangażowano pierwszoklasistów. 15 marca 2010 roku uczniowie klas 1c

oraz 1a wystąpili przed mieszkańcami i pracownikami . Podopieczni Domu Pomocy Społecznej wysłuchali utworów m.in. E. Stachury ( Metamorfoza, Życie to nie teatr ),

Poprawiony: poniedziałek, 26 kwietnia 2010 09:28
Więcej…
 
Zdobyli III miejsce!!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez M. Tojza   
piątek, 12 marca 2010 21:36


Z dumą chciałabym zakomunikować, iż uczniowie Kamil Żur i Michał Waśkiw z klasy 2i zajęli III miejsce w finale matematyczno-informatyczno-językowego konkursu „E-maling”, który odbył się 12 marca 2010 we Wrocławiu. W nagrodę laureaci otrzymali zestaw książek z języka angielskiego i matematyki oraz bon o wartości 50zł do Empiku.

Gratulujemy zwycięzcom!!!


Magdalena Tojza

 
Uczestniczymy w projekcie PDF Drukuj Email
środa, 03 marca 2010 08:05

 

Szkoła uczestniczy w projekcie:

MODERNIZACJA KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NA DOLNYM ŚLĄSKU, który realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki (PRIORYTET IX: Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, DZIAŁANIE 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego) przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego  w partnerstwie  z  Dolnośląskim Centrum Informacji Zawodowej i Doskonalenia Nauczycieli w Wałbrzychu. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach  Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Szczegółowe informacje o projekcie: www.ciz.walbrzych.pl

Poprawiony: piątek, 24 lutego 2012 14:17
Więcej…
 
Konkurs "Czy wiesz co jesz?" PDF Drukuj Email
Wpisany przez A. Matusiak   
niedziela, 28 lutego 2010 20:39

Dnia 26.02.10r. uczniowie klasy 1i Elżbieta Niebudek i Mateusz Chudziński wraz z opiekunem P. Aleksandrą Matusiak reprezentowali naszą szkołę w Konkursie "Czy wiesz co jesz". W VI edycji tego konkursu zorganizowanego przez Zespół Szkół Ekonomicznych w Głogowie wzięło udział 13 reprezentacji
szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.Honorowy patronat konkursu objął Starosta Powiatu Głogowskiego i Prezydent Miasta Głogowa.

Poprawiony: czwartek, 04 marca 2010 07:37
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia21222324następnaostatnia»

Strona 22 z 24

Partnerzy

Reklama
Joomla templates