Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie
Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie
Strona Projektu Erasmus+ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
poniedziałek, 07 września 2015 06:42

PROJEKT ERASMUS+ PT.”MOBILNOŚĆ,KOMPETENCJE, DOŚWIADCZENIE – KLUCZE SUKCESU NA EUROPEJSKIM RYNKU PRACY”

 

„Współfinansowane przez Unię Europejską”


 


Wszystkich uczniów klas 1, 2, 3 technikum informatycznego i elektrycznego zainteresowanych zdobywaniem  nowych kwalifikacji zawodowych w szkołach hiszpańskich zachęcamy do zapoznania się z regulaminem rekrutacji do udziału w projekcie.

 

 

 

Zobacz regulamin - kliknij na ikonę dokumentów

 

Kilka słów o projekcie

Poprawiony: poniedziałek, 19 października 2015 09:54
Więcej…
 
Z podatkiem za pan brat PDF Drukuj Email
Wpisany przez A. Chruszcz   
wtorek, 15 września 2015 18:22

 

11 września 2015 r., w ramach zajęć z podstaw przedsiębiorczości, gościliśmy w naszej szkole panią Beatę Krzyżanowską - specjalistę do spraw podatków, pracującą w Urzędzie Skarbowym w Głogowie. Uczniowie klasy 2m mieli możliwość poznać wiele ciekawych oraz istotnych faktów dotyczących jakże drażliwej kwestii, jaką są podatki (ze szczególnym uwzględnieniem podatku od wartości samochodu). Dowiedzieli się również o działalności Systemu Informacji Podatkowej, uruchomionego w  ramach Krajowej Informacji Podatkowej (KIP), mającego stanowić centrum informacji podatkowej oraz celnej.

 
UWAGA – STYPENDIA I WYPRAWKI SZKOLNE! PDF Drukuj Email
Wpisany przez A. Hass   
czwartek, 03 września 2015 13:58

Przypominamy, że stypendium szkolne może otrzymać uczeń znajdujący się w trudnej sytuacji materialnej (dochód w rodzinie na 1 os. nie może przekroczyć 456 zł), który zamieszkuje na terenie Gminy Miejskiej Głogów. Wypełniony wniosek należy złożyć w szkole do 15 września! (uczniowie z gmin wiejskich składają wnioski odpowiednio w swoich gminach).

Natomiast „Wyprawki szkolne”- pomoc finansowa na zakup podręczników może być udzielona wyłącznie uczniom klas IV technikum – w przypadku, gdy dochód na 1 os. w rodzinie nie przekracza 574 zł lub poza kryterium dochodowym – w przypadku, gdy w rodzinie występuje: bezrobocie, sieroctwo, ubóstwo, niepełnosprawność, wielodzietność (3 dzieci i więcej), ciężka choroba, alkoholizm lub inne tego typu problemy. Wypełnione wnioski należy złożyć do 7 września w gabinecie pedagoga (gabinet nr 413).

Wniosek - wyprawka 2015

Wniosek - stypendium 2015

Poprawiony: poniedziałek, 07 września 2015 07:16
 
Kiermasz podręczników PDF Drukuj Email
Wpisany przez M. Przyszlakowska   
środa, 02 września 2015 10:27

UWAGA UCZNIOWIE !!!!!  Kiermasz używanych podręczników odbędzie się w dniach  04.09 - 09.09.2015 r.

W wyznaczonych dniach,  w godzinach otwarcia biblioteki od 8.00 do 14.00, w trakcie przerw dla sprzedających i kupujących będzie udostępnione pomieszczenie czytelni, gdzie będzie można sprzedać  i kupić podręczniki. Zapraszamy do skorzystania z tej propozycji.

Poprawiony: środa, 02 września 2015 10:58
 
Szkolny zestaw podręczników PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
środa, 02 września 2015 06:40

Uwaga!!!

Szkolny zestaw podręczników obowiązujących w tym roku szkolnym dostępny jest pod odnośnikiem w menu z lewej strony "Dokumenty szkolne".

 
Rozpoczęcie roku szkolnego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
środa, 12 sierpnia 2015 18:22

Rozpoczęcie roku szkolnego

01.09.2015

godz. 9:00

Poprawiony: poniedziałek, 31 sierpnia 2015 10:46
 
Głosujcie na Olę Rychwalską PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
czwartek, 02 lipca 2015 07:28

Zwracam się z prośbą do wszystkich naszych uczniow, nauczycieli, rodziców i znajomych. Głosujcie na Olę Rychwalską z naszej szkoły.To nasza wspaniała wolontariuszka. Doceńmy jej wielkie serce. Wasz Dyrektor!!!!
Oto link: http://glogow.naszemiasto.pl/…/aleksandra-rychwalska,28029,…Aleksandra Rychwalska, uczennica klasy 1c, została wytypowana jako przedstawicielka Naszej Szkoły do plebiscytu organizowanego przez Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Byłych Pracowników KGHM Polska Miedź S. A., Starostwo Powiatowe w Głogowie, Gminę Miejską Głogów oraz Tygodnik Głogowski pt. „Wolontariusz Roku”. Ideą konkursu jest promocja i wyróżnienie społeczników podejmujących wolontarystyczną aktywność na rzecz mieszkańców miasta Głogowa i powiatu głogowskiego. Informujemy, że Aleksandra została jedną z tegorocznych laureatek XVI Lokalnej Edycji Konkursu „ 8 WSPANIAŁYCH” zorganizowanego w marcu tego roku. Pojedzie ona na Ogólnopolski Zjazd „8 Wspaniałych”, który w tym roku odbędzie się w Ostródzie. Oto, jak sama zainteresowana opisuje swoje działania: ” Jestem osobą asertywną, sumienną, koleżeńską, otwartą i wrażliwą na krzywdę ludzką. Rodzice przykładają dużą wagę do wychowania mnie i rodzeństwa w idei patriotyzmu oraz zachowania wszelkich zasad człowieczeństwa. Udzielam się aktywnie w harcerstwie jako przyboczna w 18 DSH IMPESSA. Ukończyłam Kurs Przewodnikowski i Kurs Wychowawców Harcerskich oraz Kurs Pierwszej Pomocy. Organizuję zbiórki i spotkania harcerskie, a także godnie reprezentuję drużynę w Świętach Narodowych. Moja przygoda z wolontariatem zaczęła się w Fundacji Okaż Serce Dzieciom i Osobom Niepełnosprawnym. Ponadto działam w Głogowskim Stowarzyszeniu ,,Otwarte Drzwi’’, gdzie biorę systematycznie udział w organizowaniu pikników dla osób niepełnosprawnych. Kwestowałam dla dzieci potrzebujących, między innymi ,,Z kolędowaniem dla Hani’’ i w ,,Pierwszym Charytatywnym Maratonie Zumby’’. Podzieliłam się pozytywną energią przy współorganizowaniu Pierwszego Festiwalu Alternatywnej Zjednoczonej Aktywności ,,Faza fest’’.

 
Złota trójka "Mechanika" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
sobota, 27 czerwca 2015 12:06

 

 

Wreszcie upragnione wakacje. Wszyscy uczciwie zapracowali na letni wypoczynek. Zanim jednak rozjedziemy się po kraju i świecie ;) jeszcze chwila na pochwały i wyróżnienia.

Złota trójka „Mechanika”, to uczniowie, którzy uzyskali na świadectwie najwyższą średnią ocen.

Oto oni:

1. Gosia Burkiewicz z klasy 2m ze średnią 5,50

2. Marcin Lisiecki z klasy 2m ze średnią 5,44

3. Karol Kołtowski z klasy 1m ze średnią 5,38

SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!!

Poprawiony: wtorek, 30 czerwca 2015 08:15
 
Uczeń naszej szkoły laureatem 21.Głogowskich Konfrontacji Literackich PDF Drukuj Email
Wpisany przez M. Bartak   
poniedziałek, 15 czerwca 2015 08:56

W zorganizowanym przez Głogowskie Stowarzyszenie Literackie, Miejską Bibliotekę Publiczną i Klub 4 Batalionu Inżynieryjnego konkursie o Literacki Złoty Głóg, który odbył się w dniach 11-13 czerwca 2015 roku, wyróżnienie  otrzymał  uczeń klasy 2m, Marcin Lisiecki.

Małgorzata Bartak

 
Program rabatowy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
czwartek, 11 czerwca 2015 12:03

Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło poinformować o nowej odsłonie Programu Rabatowego Karty Szkolnej.

W bieżącym roku podpisaliśmy w imieniu Banku Zachodniego WBK umowy partnerskie w ramach Programu Rabatowego z prawie 30 kontrahentami na terenie Głogowa. Na podstawie tych umów uczniom Państwa szkoły i wszystkim nauczycielom przysługują konkretne upusty cenowe przy zakupach w sklepach.

Zwracamy się do Państwa z prośbą i będziemy bardzo zobowiązani za umieszczenie załączonego materiału na Państwa Stronach Internetowych w „zakładce” Karta Szkolna. Zależy nam bowiem na tym, aby każdy użytkownik Karty Szkolnej jeszcze przed okresem wakacyjnym miał dostęp do informacji o partnerach Karty Szkolnej i oferowanych rabatach.

Program rabatowy

Dodatkowo-link do klipu z teledyskiem-promującym podejście -„kupuj u sąsiada”-także do ewentualnego umieszczenia na stronie szkoły.

https://www.youtube.com/watch?t=25&v=tzpwP3uSEWY

 
Czas oddać książki ;) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
czwartek, 02 czerwca 2016 00:00

Przypominamy naszym czytelnikom, że do 15.06.2016r. należy oddać książki do biblioteki szkolnej.

Spóźnialskich dotknie klątwa "mola książkowego".

Poprawiony: czwartek, 02 czerwca 2016 12:49
 
„WOLONTARIUSZ ROKU 2014” PLEBISCYT PDF Drukuj Email
Wpisany przez A. Chruszcz   
środa, 03 czerwca 2015 08:37

 

Aleksandra Rychwalska, uczennica klasy 1c, została wytypowana jako przedstawicielka  Naszej Szkoły do plebiscytu organizowanego przez Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Byłych Pracowników KGHM Polska Miedź S. A., Starostwo Powiatowe w Głogowie, Gminę Miejską Głogów
oraz Tygodnik Głogowski pt. „Wolontariusz Roku”. Ideą konkursu jest promocja i wyróżnienie społeczników podejmujących wolontarystyczną aktywność na rzecz mieszkańców miasta Głogowa
i powiatu głogowskiego. Informujemy,  że Aleksandra została jedną z tegorocznych  laureatek XVI Lokalnej Edycji  Konkursu „ 8 WSPANIAŁYCH” zorganizowanego w marcu tego roku.  Pojedzie ona na Ogólnopolski Zjazd „8 Wspaniałych”, który w tym roku odbędzie się w Ostródzie.  Oto, jak sama zainteresowana opisuje swoje działania: ” Jestem osobą asertywną, sumienną, koleżeńską, otwartą
i wrażliwą na krzywdę ludzką. Rodzice przykładają dużą wagę do wychowania mnie i rodzeństwa w idei patriotyzmu oraz zachowania wszelkich zasad człowieczeństwa. Udzielam się aktywnie
w harcerstwie jako przyboczna w 18 DSH IMPESSA. Ukończyłam Kurs Przewodnikowski i Kurs Wychowawców Harcerskich oraz Kurs Pierwszej Pomocy. Organizuję zbiórki i spotkania harcerskie, a także godnie reprezentuję drużynę w Świętach Narodowych. Moja przygoda
z wolontariatem zaczęła  się w Fundacji Okaż Serce Dzieciom i Osobom Niepełnosprawnym. Ponadto działam w Głogowskim Stowarzyszeniu ,,Otwarte Drzwi’’, gdzie biorę systematycznie udział w organizowaniu pikników dla osób niepełnosprawnych. Kwestowałam dla dzieci potrzebujących, między innymi ,,Z kolędowaniem dla Hani’’ i w ,,Pierwszym Charytatywnym Maratonie Zumby’’. Podzieliłam się pozytywną energią  przy współorganizowaniu Pierwszego Festiwalu Alternatywnej Zjednoczonej Aktywności ,,Faza fest’’.

Poprawiony: czwartek, 04 czerwca 2015 06:54
 
EASY TRAVELLING – FRANCJA PDF Drukuj Email
Wpisany przez A. Kasprzak   
czwartek, 28 maja 2015 10:09

Dobiega końca projekt EASY TRAVELLING realizowany w ramach europejskiego programu Leonardo da Vinci, wspierającego działania w obszarze kształcenia i szkolenia zawodowego. Po Hiszpanii, Polsce i Niemczech przyszedł czas na ostatni element projektu – warsztatowe spotkania we Francji. W dniach od 17 maja do 23 maja 2015 r. sześcioosobowa grupa naszych uczniów (Bartosz Gruźliński, Filip Królikowski, Marcin Lisiecki, Dawid Płuciennik, Remigiusz Paul i Krystian Sajkowski ) wraz z nauczycielkami  Magdaleną Tojzą i Anetą Kasprzak realizowała zadania projektowe w położonej nad Sekwaną w regionie Szampania-Ardeny, francuskiej miejscowości  Troyes.
Uczniowie pracowali nad utworzeniem strony internetowej oraz projektowali graficzny logotyp Easy Travelling. Mieli okazję zobaczyć również jak wygląda i na czym polega praca w przemysłowych zakładach Michellin (produkcja ogumienia), Mefro Whells  (produkcja kół aluminiowych) oraz Amplitude Groupe (mechanika samochodowa)
Easy Travelling to nie tylko wymiana doświadczeń zawodowych i praktycznych, to także wyjazdy, w których jest czas na kulturę i zwiedzanie. Choć program pobytu we Francji był dosyć napięty, organizatorzy zorganizowali wycieczkę do stolicy kraju – Paryża. Uczniowie w towarzystwie swoich rówieśników z Niemiec i Hiszpanii spacerowali uliczkami Paryża oraz podziwiali historyczne i architektoniczne perełki miasta (wieże Eiffla, katedrę Notre Dame) płynąc wycieczkowym statkiem po Sekwanie. Podsumowując, czekamy na kolejne projekty edukacyjne, dające naszym uczniom możliwość kształcenia i wymiany doświadczeń w krajach Unii Europejskiej.

Zdjęcia

Poprawiony: wtorek, 02 czerwca 2015 09:05
 
Twoja Krew Moje Życie PDF Drukuj Email
Wpisany przez A. Matusiak   
środa, 20 maja 2015 21:13

Dnia 01.06.2015r. od godziny 11.00 odbędzie się wspólna akcja szkół ponadgimnazjalnych oddawania krwi w ramach projektu Twoja Krew Moje  Życie. Akcji będą towarzyszyły dodatkowe atrakcje. Spotykamy się na boisku przy II LO gdzie będzie można zdawać krew w ambulansie i na świeżym powietrzu.

Poprawiony: piątek, 22 maja 2015 10:23
 
Projekt ERAZMUS+ PDF Drukuj Email
Wpisany przez P. Korzeń   
środa, 20 maja 2015 21:15

1 czerwca 2015 r. rusza w naszej szkole projekt ERASMUS+ skierowany do uczniów klas technikum I i II w zawodzie technik elektryk. W ramach projektu w 4 turach wyjedzie w sumie 64 uczniów (32 informatyków i 32 elektryków) na dwutygodniową praktykę zawodową do szkoły hiszpańskiej w Sewilli. Szkoła opłaca przeloty,zakwaterowanie (internat szkoły hiszpańskiej), wyżywienie w każdym dniu pobytu x 3, ubezpieczenie + wycieczki fakultatywne. Dodatkowo uczniowie odbędą podstawowy kurs języka hiszpańskiego.

Przebieg procesu rekrutacyjnego:
Decydować będzie spełnienie wymagań rekrutacyjnych:
 • oceny z przedmiotów zawodowych - 35pkt
 • test z języka angielskiego - 25pkt
 • ocena z zachowania 20pkt– osoby z oceną poniżej poprawnej będą wykluczone z możliwości wyjazdu.
 • laureaci konkursów zawodowych -20 pkt
Maks. ilość pkt 100 - min. 70 pkt.
Utworzona zostanie lista rezerwowa.
Warunkiem uczestnictwa w projekcie będzie wyrażenie przez ucznia zgody na udział w projekcie w całości oraz uzyskanie min. 70  pkt., aktywny udział w przygotowaniu jęz., kultur. i pedag., a także w fazie ewaluacyjnej. Niezależnie od kolejności zgłoszeń, jednak z uwzgl. wymogów rekrutacyjnych, w celu realizacji polityki równości szans UE zapewnimy pierwszeństwo udziału w projekcie  uczennicom - dod. 25 pkt.
Wkrótce podamy więcej szczegółów jeśli chodzi o zapisywanie się na listę.
Wyloty do Hiszpanii wraz  z dwoma opiekunami będą miały miejsce w styczniu, październiku i listopadzie. Pytajcie bo naprawdę warto jechać!!!!

 

 
I MIEJSCE W „BIEGU PO KSIĄŻKĘ” PDF Drukuj Email
Wpisany przez M. Przyszlakowska   
wtorek, 12 maja 2015 06:38

Drużyna naszej szkoły w składzie Marcin Lisiecki, Maciej Kwarta, Daniel Szydełko, Damian Nagi wszyscy z kl. 2M, zajęli I miejsce w grze terenowej „Bieg po książkę” organizowanym przez Bibliotekę PWSZ w Głogowie we współpracy z bibliotekami szkół ponadgimnazjalnych. Impreza odbyła się 8 Maja z okazji Międzynarodowego Dnia Bibliotekarzy i Bibliotek. Uczestnicy musieli wykazać się znajomością historii Głogowa oraz literatury. Opiekunami zwycięskiej drużyny były p. Grażyna Wolska i p. Małgorzata Przyszlakowska.

Zdjęcia w galerii PWSZ w Głogowie

 
KANGUR MATEMATYCZNY 2015 PDF Drukuj Email
Wpisany przez A. Stachowiak   
poniedziałek, 11 maja 2015 06:01

 

Znamy już wyniki XXI Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”. W konkursie wyróżniono uczennicę naszej szkoły Małgorzatę Burkiewicz z kl.2m.

Gratulujemy Gosi i zachęcamy wszystkich uzdolnionych matematycznie uczniów  do udziału w kolejnej edycji konkursu.

 
Sukces naszego recytatora PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
czwartek, 30 kwietnia 2015 12:45

IX Rejonowy Konkurs  Recytatorski zorganizowany przez Koło Naukowe Studentów Instytutu Humanistycznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie. Poezja Tadeusza Różewicza. „Poetą jest ten, który odchodzi” odbył się 24 kwietnia 2015 roku. Konkurs, którego celem było odkrywanie i rozwijanie  talentów recytatorskich oraz propagowanie różnego rodzaju poezji wśród młodzieży, adresowano  do studentów PWSZ, uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych Głogowa i okolic. Dwudziestu uczestników recytowało utwory autora „Ocalonego”. Jury, pod przewodnictwem dr.  Sławomiry Lisewskiej, wyróżniło naszego ucznia, Marcina Lisieckiego z klasy 2m, przyznając mu II miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych za wykonanie utworu „Kto jest poetą”. Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie reprezentował również  Kacper Wolny z klasy 2m. Chłopców przygotowała do konkursu Małgorzata Bartak.

 
Duże zainteresowanie konferencją. PDF Drukuj Email
Wpisany przez A. Hass   
wtorek, 28 kwietnia 2015 11:26

Przeszło 150-ciu uczestników zebrało się 21.04. w głogowskim Zamku na organizowanej przez naszą szkołę i MCWR konferencji na temat: „Dostrzegam-reaguję! O problemie zażywania substancji psychoaktywnych przez dzieci i młodzież”. Podczas konferencji podsumowaliśmy prowadzoną przez naszą szkołę II Kampanię profilaktyczną „Młodzi bez uzależnień”. Jednym z punktów programu było uhonorowanie laureatów konkursu profilaktycznego, którzy z rąk przedstawicieli władz miasta i powiatu odebrali dyplomy oraz nagrody.Z prac, które wpłynęły na konkurs „Żyć w trzeźwości” przygotowaliśmy specjalną wystawę, którą Głogowianie będę mogli obejrzeć m.in. podczas tegorocznej „Nocy Muzeów”. Oprócz wygłoszonych wykładów dotyczących zagadnień związanych z problematyką uzależnień – blisko 100 osób miało okazję uczestniczyć w warsztatach pt. „Narkotyki i nowe substancje psychoaktywne – rozpoznawanie zachowań. Zasady postępowania”, które poprowadził niezwykle charyzmatyczny prof. Mariusz Jędrzejko – dyrektor Mazowieckiego Centrum Profilaktyki. Cieszymy się, że nasza konferencja była okazją dla tak wielu przedstawicieli różnych instytucji pomocowych do spotkania i poszerzenia wiedzy oraz umiejętności w zakresie przeciwdziałania nowym zagrożeniom, na jakie narażone są nie tylko dzieci i młodzież, ale i całe rodziny.

Poprawiony: czwartek, 30 kwietnia 2015 14:51
 
Dni otwarte !!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
niedziela, 26 kwietnia 2015 16:32

Zapraszamy na "Dzień Otwarty"


28.04.2015 r.

Poprawiony: niedziela, 26 kwietnia 2015 16:35
 
Finał VII edycji konkursu ‘In a nutshell’ PDF Drukuj Email
Wpisany przez E. Jaworska   
czwartek, 23 kwietnia 2015 07:49

Zwycięzcą tegorocznej edycji konkursu na pisanie krótkiego opowiadania w języku angielskim został Radosław Liwerski reprezentujący ZSP w Głogowie. Drugie miejsce należy do Marty Głowackiej z ZSO w Głogowie a trzecie miejsce na podium zajęła Anna Marciniszyn z I LO w Lubinie. Dwa wyróżnienia zostały wręczone Katarzynie Konarskiej z ZSO w Głogowie oraz Norbertowi Piotrkowiczowi z ZSP w Głogowie. Jak co roku nadesłane prace reprezentowały nie tylko wysoki i zarazem wyrównany poziom językowy ale przede wszystkim Waszą wyobraźnię , kreatywność i odwagę wyrażania siebie i własnych pomysłów  w języku angielskim. Nagrody dla zwycięzców i wyróżnionych ufundowało Starostwo Powiatowe w Głogowie a wszystkich chętnych zainteresowanych kunsztem pisarskim laureatów zapraszamy do przeczytania opowiadań na stronie internetowej Tygodnika Głogowskiego oraz stronie nauczycielskiej Pani Magdaleny Tojzy na FB. Cieszymy się z Waszego zaciekawienia  konkursem o czym świadczy co roku rosnąca ilość nadsyłanych prac zarówno z Głogowa jak i Polkowic czy Lubina.

Zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy a wszystkim dziękujemy za wzięcie udziału w pisarskich zmaganiach! Już teraz zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu „In a nutshell”.

 
Znamy laureatów PDF Drukuj Email
Wpisany przez A. Hass   
piątek, 17 kwietnia 2015 08:00

Wyniki konkursu pod hasłem „Żyć w trzeźwości” organizowanego  pod patronatem Prezydenta Miasta i Starosty Powiatu Głogowskiego w ramach II Kampanii Profilaktycznej „Młodzi bez uzależnień”

 

Jury w składzie:

 1. Anna Mazurkiewicz (MCWR)
 2. Agata Cuper (Tygodnik „Głos Głogowa”)
 3. Tomasz Kumczyk (Starostwo Powiatowe)
 4. Aneta Kasprzak (ZSP)
 5. Agnieszka Hass (ZSP)
 6. Tadeusz Graczyk (ZSP)

dn. 13.04.2015 r. podsumowało konkurs i postanowiło nagrodzić autorów następujących prac:

 • w kategorii szkół gimnazjalnych:            

I miejsce – Monika Lewandowska (gim. nr 4)

II miejsce – łącznie: Karolina Wańkowicz (gim.  nr 1)

Ewelina Janczyn (gim. nr 4)

III miejsce – Krystian Woźniak (gim. nr 4)

 • w kategorii szkół ponadgimnazjalnych:

I miejsce – Michalina Chudzińska (Zespół Szkół  im. J. Wyżykowskiego)

II miejsce – Marcin Oleksiuk (Zespół Szkół Politechnicznych)

III miejsce – Kacper Szymczyszyn (Zespół Szkół Politechnicznych)

Wyróżnienia: Piotr Zachoszcz (Zespół Szkół Samochodowych i Budowlanych),

Tomasz Unierzyski (Zespół Szkół Politechnicznych)

Prace konkursowe

 

Gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym!

Poprawiony: wtorek, 28 kwietnia 2015 11:29
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 24

Partnerzy

Reklama
Joomla templates