Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie
Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie
Praktyczny kurs elektroniki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
poniedziałek, 22 lutego 2016 10:23

W naszej szkole od I semestru prowadzone są zajęcia z podstaw elektroniki w ramach koła zainteresowań o nazwie
"Praktyczny Kurs Elektroniki". Zajęcia polegają na łączeniu elementów elektronicznych i budowaniu z nich prostych aplikacji jak np. mini układ
alarmowy czy labirynt 3D. Do celów łączeniowych wykorzystywana jest płytka stykowa, która jest bazą dla prototypowych rozwiązań. Podczas zajęć uczniowie
nabywają umiejętności praktycznego zastosowania elementów oraz otrzymują niezbędną wiedzę teoretyczną na temat ich działania. Dodatkowo uczniowie
potrafią obsługiwać prosty przyrząd pomiarowy jakim jest multimetr uniwersalny. Kurs elektroniki jest realizowany przez pana Janusz Kędziora na bazie lekcji
publikowanych w czasopismach branżowych pt." Elektronika dla wszystkich" i "Młody technik". Oto kilka zdjęć z naszych
zajęć.

Zdjęcia

Poprawiony: poniedziałek, 22 lutego 2016 10:30
 
O Erasmusie w radiu Elka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
wtorek, 09 lutego 2016 00:00

Uczniowie Zespołu Szkół Politechnicznych w Głogowie wrócili z Sewilli, gdzie uczyli się m.in. programowania na androidzie, szlifowali swój angielski i poznawali podstawy hiszpańskiego. We wtorek gościem Rozmów Elki był dyrektor „Mechanika” Paweł Korzeń oraz uczeń klasy trzeciej Bartosz Gruźliński.Zdjęcia z praktyk w Sewilli można obejrzeć pod tym adresem Smile

Poprawiony: poniedziałek, 15 lutego 2016 21:09
 
Zwiedzamy firmę everis PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
wtorek, 26 stycznia 2016 00:00

To już dziewiąty dzień pobytu w Hiszpanii naszych uczniów odbywających praktyki w ramach realizacji programu erasmus+. Przed obowiązkowymi zajęciami z programowania, grupę czekała nie lada atrakcja. Odwiedziliśmy działającą w branży informatycznej firmę everis, której siedziba znajduje się w Sewilli. Firma świadczy usługi w bardzo szerokim zakresie od rozwiązań sieciowych po tworzenie aplikacji biznesowych i marketingowych. Przynajmniej, to właśnie ten fragment działalności firmy interesował nas najbardziej. Z przykrością stwierdziliśmy, że firma nie współpracuje z partnerami z Polski. Co jest poniekąd zrozumiałe. Mają rozległą sieć klientów w Europie i Ameryce Południowej. Prezentacja poświęcona działalności firmy stanowiła doskonałe ćwiczenie na znajomość branżowego języka angielskiegoSmile .Poniżej prezentujemy kilka fotografii z tej interesującej wizyty.

Zdjęcia

Poprawiony: czwartek, 28 stycznia 2016 16:51
 
Poznajemy Androida PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
piątek, 22 stycznia 2016 00:00

Nasi uczniowie - uczestnicy projektu Erasmus+ spędzają czas niezwykle pracowicie. Zdobywanie nowych kompetencji zawodowych jest głównym celem projektu i trzeba przyznać, że nie jest łatwo. Zajęcia z programowania aplikacji w systemie Android prowadzone, są codziennie od 16:00 do 21:00. Miguel Campos Rivera, który jest nauczycielem grupy prowadzi je oczywiście w języku angielskim, zachowując dość szybkie tempo. Jak mówią uczniowie, trzeba być cały czas skupionym na tym co się robi, bo łatwo można się pogubić, ale dają radę i z dumą możemy stwierdzić, że radzą sobie znakomicie. Nie ma się też czemu specjalnie dziwić, ponieważ wybraliśmy najlepszych Smile.

Miguel jest nauczycielem z dużym doświadczeniem. Ma bardzo dobry kontakt z młodzieżą i doskonałe przygotowanie zawodowe. Oprócz nauczania przedmiotów informatycznych jest również dyrektorem generalnym w Typper.com, konsultantem w dziedzinie technologii – projektowania i wdrażania wieloplatformowych aplikacji, nauczycielem - prowadzącym zajęcia w zakresie projektowania aplikacji wieloplatrofmowych: Web & Mobile Development, współzałożycielem start-ups - Technobitia, Openeduka oraz założycielem i dyrektorem generalnym - Typper.com.

Poniżej publikujemy zdjęcia z zajęć naszych uczniów

Zdjęcia

Klikając na odnośnik więcej, dowiesz się jaka jest tematyka zajęć.

 

Poprawiony: czwartek, 28 stycznia 2016 10:48
Więcej…
 
Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie wyróżniony PDF Drukuj Email
Wpisany przez P. Korzeń   
niedziela, 24 stycznia 2016 21:18

Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie  wyróżniony. W dniu 22.01.2016 r. w hali widowiskowo-sportowej wręczono Honorowy Medal Prezydenta Miasta Głogowa. Tradycją już jest, że podczas koncertu noworocznego wręczane są medale dla osób, instytucji, które są szczególnie zasłużone dla Głogowa i głogowian. Wyróżnienie odebrali w imieniu szkoły wicedyrektor Pani Monika Struzik i oraz zasłużony wychowawca i nauczyciel Pan Edward Powroźnik. Dziękujemy za docenienie naszej 70-letniej tradycji i pracy na rzecz rozwoju Miasta i jego mieszkańców, absolwentów szkoły, rodziców, uczniów, nauczycieli i pracowników.

Więcej na stronie Głogów Info.

Poprawiony: niedziela, 24 stycznia 2016 21:36
 
Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta w "Mechaniku" PDF Drukuj Email
Wpisany przez A. Chruszcz   
środa, 20 stycznia 2016 21:22

Dnia 20.01.2016 roku w Naszej Szkole zagościła Pani Magdalena Tazbir-Suchocka pracująca jako Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta w Głogowie. W ramach lekcji przedsiębiorczości odwiedziła ona klasy Im oraz Ii. Nasz gość opowiadał nam o prawach konsumenta. Wyjaśnił różnicę pomiędzy rękojmią a gwarancją, które są bardzo często mylone między sobą. Dzięki temu wiemy, że rękojmia  to złożenie reklamacji (w myśl art. 561 § 1 kodeksu cywilnego), w której możemy starać się o: wymianie towaru na nowy, nieodpłatną naprawę towaru, obniżenie ceny towaru o daną kwotę lub odstąpienie od umowy wraz ze zwrotem pieniędzy. Pamiętajmy, ta opcja nie przedłuża nam czasu reklamacji, która trwa 2 lata. W przeciwieństwie do gwarancji, która wydłuża nam ten okres o czas w jakim nie posiadaliśmy danego sprzętu. Termin gwarancji zależny jest od producenta, więc może trwać on od 1 roku do nawet 50 lat, chociaż najczęstszy okres to 2 lata. Gwarancja najczęściej obejmuje sprzęty RTV AGD.
Pani Magdalena Tazbir-Suchocka pokazała nam również, jak wygląda wzór Oświadczenia o odstąpienia od umowy zawartej na odległość (przez internet) lub poza lokalem przedsiębiorstwa(na pokazach/prezentacjach).

Poniżej przedstawiamy Wam kilka wybranych zdjęć z tego spotkania.
Sporządził: Tomasz Michaliszyn, klasa Im.

Zdjęcia

Poprawiony: środa, 20 stycznia 2016 21:52
 
Trwają praktyki Erazmus+ PDF Drukuj Email
Wpisany przez P. Korzeń   
środa, 20 stycznia 2016 20:58

Od 17 stycznia w Sewilli rozpoczęła się realizacja projektu Erasmus+ „Mobilność, komptencje, doświadczenie – klucze sukcesu na europejskim rynku pracy”. W ramach projektu 16 uczniów z klasy II i III informatycznej wyjechało na dwutygodniowy staż zawodowy do hiszpańskiej szkoły w Sewilli.

W ramach zajęć uczą się oni podstaw języka hiszpańskiego oraz programowania aplikacji dla systemu ANDROID. Ukończony staż zostanie uhonorowany dokumentem Europass Mobility. Tutorzy projektu dokonają też walidacji umiejętności w ramach europejskiego systemu ECVET. Dużym walorem projektu jest również pobyt w Hiszpanii. Wiąże się z poznaniem kultur, kuchni i architektury tego pięknego kraju. W ramach tego działania uczniowie poznają Sewillę oraz odbędą wycieczkę do Kadyksu. Całość pobytu, zakwaterowania, wyżywienia i wycieczek fakultatywnych zostaje sfinansowana przez program ERASMUS+. Następna tura rekrutacyjna będzie miała miejsce w dniach 24.06-04.07 i będzie obejmować klasy pierwsze, drugie i trzecie technikum elektrycznego. Mamy 16 wolnych miejsc.

Decydować będzie spełnienie wymagań rekrutacyjnych:

- oceny z przedmiotów zawodowych - 35pkt

– test z języka angielskiego - 25pkt

– ocena z zachowania 20pkt– osoby z oceną poniżej poprawnej będą wykluczone z możliwości wyjazdu.

- laureaci konkursów zawodowych -20 pkt

Maks. ilość pkt 100 - min. 70 pkt.

Utworzona zostanie lista rezerwowa.

Warunkiem uczestnictwa w projekcie będzie wyrażenie przez ucznia zgody na udział w projekcie w całości oraz uzyskanie min. 70  pkt., aktywny udział w przygotowaniu jęz., kultur. i pedag., a także w fazie ewaluacyjnej. Niezależnie od kolejności zgłoszeń, jednak z uwzgl. wymogów rekrutacyjnych, w celu realizacji polityki równości szans UE zapewnimy pierwszeństwo udziału w projekcie  uczennicom - dod. 25 pkt.

Zdjęcia

Poprawiony: środa, 20 stycznia 2016 22:28
 
Mechanik rules!!!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez P. Korzeń   
piątek, 15 stycznia 2016 09:56

Wczoraj ogłoszono ranking techników w Polsce czyli ranking "Perspektyw".W 2015 roku Mechanik po raz pierwszy został nim objęty ze względu na swoje wyniki. Jak było:
2015 - szkoła w czwartej setce i 26 na Dolnym Śląsku.
A dzisiaj:
193 miejsce w Polsce, 16 miejsce na Dolnym Sląsku, 1 miejsce w Głogowie i
"Srebrna Tarcza" którą możemy używać przez cały 2016 rok!!!. Gratuluję moim uczniom, nauczycielom i rodzicom. Mechanik rules!!!!

Poprawiony: piątek, 15 stycznia 2016 10:14
 
Zaproszenie do wspólnego czytania PDF Drukuj Email
Wpisany przez M. Przyszlakowska   
piątek, 15 stycznia 2016 13:12

ZAPROSZENIE

20 Stycznia (Środa) na długiej przerwie zapraszamy do Biblioteki Szkolnej, na głośne czytanie.  Motywem przewodnim naszego spotkania literackiego jest „KARNAWAŁ”. Czytać będą uczniowie klasy 2M. Formuła spotkania nie jest zamknięta – każdy może się przyłączyć do czytania lub słuchania.

Serdecznie zapraszamy

Urszula Gąsiorowska, Małgorzata Przyszlakowska

Poprawiony: piątek, 15 stycznia 2016 13:22
 
Dla krwiodawców PDF Drukuj Email
Wpisany przez A. Matusiak   
poniedziałek, 11 stycznia 2016 22:02

Każdy krwiodawca, który od 10.01.2016 do 17.01.2016 przyśle zdjęcie pieczątki potwierdzającej oddanie krwi w ciągu ostatniego roku oraz serduszka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, weźmie udział w losowaniu nierejestrowanej części : startera oraz wodoodpornego etui na dokumenty lub smartfon (identyfikatorów i skarbonek ze zrozumiałych względów nie losujemy... :)).

 

Prosimy o przysyłanie zdjęć mailem na adres dawcomwdar ze@gmail.com, lub MMS’em na numer 603 305 401.

 
Nakręć się na nakręcenie… filmu – UWAGA KONKURS! PDF Drukuj Email
Wpisany przez A. Hass   
poniedziałek, 11 stycznia 2016 21:56

 

Drodzy uczniowie! Zachęcamy Was do udziału w konkursie pod patronatem Prezydenta Miasta Głogowa i Starosty Powiatu Głogowskiego, którego hasło brzmi: „Niebezpieczeństwa cyberprzestrzeni…”. Zadaniem osób, które zgłoszą się do konkursu będzie nakręcenie krótkiego filmiku profilaktycznego, który ukaże zagrożenia związane z korzystaniem z komputera, internetu i tzw. nowych mediów (np. cyberprzemoc czy uzależnienia od gier komputerowych czy telefonu). Filmiki można przygotowywać indywidualnie lub grupowo, a ostateczny czas składania prac konkursowych upływa 11 marca. Poniżej znajduje się pełny regulamin konkursu. Więcej informacji uzyskać można u pedagoga szkolnego. Zapraszamy do udziału w konkursie - warto spróbować, bo może to właśnie Twój lub Wasz film - będzie oglądany przez młodzież całego naszego miasta…

Regulamin konkursu

Poprawiony: poniedziałek, 11 stycznia 2016 22:01
 
Przylądek Nadziei PDF Drukuj Email
Wpisany przez A. Matusiak   
poniedziałek, 21 grudnia 2015 10:24

W dniu 17 grudnia Honorowi Dawcy Krwi z naszej Szkoły z opiekunem Aleksandrą Matusiak po raz kolejny wyjechali do Wrocławia w celu zdawania krwi dla dzieci chorych na nowotwory z Kliniki Przylądek Nadziei. Podczas wyjazdu mieliśmy okazję zwiedzić nową siedzibę Kliniki i wraz z zaprzyjaźnionymi Klubami HDK z Huty Miedzi i Straży Pożarnej z Głogowa obdarowaliśmy dzieci mikołajkowymi prezentami. Spotkanie z chorymi dziećmi i ich rodzicami było dla młodzieży nowym doświadczeniem i niejednemu trudno było opanować emocje. Wiemy, że takie spotkania pomagają dzieciom walczyć z ciężką chorobą i dają nadzieję na wyzdrowienie. Dziękuję uczniom za ten bezcenny dar życia.

Zdjęcia

 
MATEMATYKA NA WESOŁO PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
poniedziałek, 21 grudnia 2015 10:14

XIII międzyszkolny konkurs matematyczny

„MATEMATYKA NA WESOŁO”

 

Etap szkolny konkursu odbył się w czterech głogowskich szkołach technicznych i zawodowych: Zespole Szkół Politechnicznych, Zespole Szkół Samochodowych i Budowlanych, Zespole Szkół Ekonomicznych i Zespole Szkół im. J. Wyżykowskiego. Ogółem we wszystkich szkołach w konkursie wzięło udział 170 uczniów. Z każdej szkoły wyłoniono trzech finalistów, którzy rywalizowali ze sobą na etapie międzyszkolnym. W tym roku finalistów konkursu gościł  Zespół Szkół Samochodowych i Budowlanych.
Zwycięzcą tegorocznej edycji został Jakub Machowski - uczeń Zespołu Szkół im. J. Wyżykowskiego, drugie miejsce zajęła Małgorzata Burkiewicz  - uczennica Zespołu Szkół Politechnicznych.

Zwycięzcom gratulujemy

Nagrody dla finalistów ufundowało Starostwo Powiatowe, Bank Zachodni, firma Głotech oraz Rady Rodziców ZSP i  ZSS i B.

 
III Akademia Młodego Przedsiębiorcy PDF Drukuj Email
Wpisany przez A. Chruszcz   
czwartek, 10 grudnia 2015 00:00

9 grudnia uczniowie klasy 2m uczestniczyli w warsztatach „Biznes bez granic”. Zajęcia te rozpoczęły cykl spotkań w ramach III edycji Akademii Młodego Przedsiębiorcy odbywającej się w PWSZ w Głogowie. Prowadzącym był pan Sławomir Mędrek. Spotkanie miało na celu naukę prowadzenia prawidłowej i ciekawej konwersacji. Na następnym spotkaniu przewidzianym w styczniu, słuchacze będą mogli wykazać się znajomością języków obcych. Ponadto w całym cyklu zapoznają się między innymi z problematyką prowadzenia działalności gospodarczej za granicą, pozyskiwaniem  środków na taką działalność.

 
ZAPROSZENIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez M. Przyszlakowska   
czwartek, 17 grudnia 2015 13:38

ZAPROSZENIE

21 Grudnia (Poniedziałek) na długiej przerwie zapraszamy do Biblioteki Szkolnej, na głośne czytanie „Opowieści wigilijnej” Karola Dickensa. Czytać będą uczniowie klasy 2M.
Formuła spotkania nie jest zamknięta – każdy może się przyłączyć do czytania lub słuchania.

Serdecznie zapraszamy

Urszula Gąsiorowska, Małgorzata Przyszlakowska

Poprawiony: czwartek, 17 grudnia 2015 13:43
 
Jarmark świąteczny w Berlinie PDF Drukuj Email
Wpisany przez A. Kasprzak   
wtorek, 15 grudnia 2015 11:43

10 grudnia br. 43-osobowa grupa uczniów z naszej szkoły wraz z opiekunami miała okazję poczuć niepowtarzalną atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia podczas jednodniowej wycieczki do stolicy Niemiec – Berlina. Punktem kulminacyjnym wyjazdu był pobyt na Jarmarku Bożonarodzeniowym wśród roztaczających świąteczną aurą z bożonarodzeniowymi dźwiękami i kulinarnymi przysmakami. Podczas wycieczki uczniowie poznali miasto - siedzibę władców i lektoratów zwiedzając  min.: Katedrę Niemiecką, Bramę Brandenburską, Wieżę Telewizyjną przy Alexanderplatz, Reichstag, „Unter den Linden” – historycznie główną ulicę Berlina, Pomnik Holocaustu i Sony Center. Nie zabrakło również wrażeń podczas zwiedzania  Muzeum Techniki. Spostrzeżenia i relacje z wycieczki uczniowie udokumentują w realizowanym szkolnym projekcie.

Poprawiony: środa, 16 grudnia 2015 13:18
 
Sukces recytatora PDF Drukuj Email
Wpisany przez M. Bartak   
czwartek, 10 grudnia 2015 15:08

Twórczości głogowskich  poetów poświęcony został konkurs recytatorski zorganizowany przez Głogowskie Stowarzyszenie Literackie i Bibliotekę Pedagogiczną w Głogowie. W siódmej edycji poetyckich zmagań uczniów szkół ponadgimnazjalnych  mogliśmy wysłuchać tekstów m. in. Piotra Mosonia, Katarzyny Swędrowskiej, Dagmary Stępińskiej, Eweliny Tołopiło. Tegoroczne jury ponownie doceniło wysoką kulturę słowa Kacpra Wolnego z klasy 3m. Uczeń naszej szkoły za  przygotowanie ciekawej interpretacji wierszy Tadeusza Kolańczyka i Krzysztofa Jelenia otrzymał wyróżnienie. Warto zaznaczyć, że młodzież Zespołu Szkół Politechnicznych w Głogowie od siedmiu lat propaguje twórczość poetów głogowskich. I odnosi sukcesy w kolejnych edycjach konkursu.

 
W piątek na Skypie :) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
środa, 09 grudnia 2015 13:16

Uwaga!!!
W piątek 11.12.2015 o godzinie 10:00 przewidziane jest spotkanie online z hiszpańskimi partnerami. Zbiórka pod gabinetem dyrektora Smile

Nasze ostatnie spotkanie poświęcone Europass CV w czwartek od 15:15. Na FRONTERZE w sali Erasmus, jest przygotowany folder, gdzie należy przesłać swój dokument. Przygotujcie się na te zajęcia.

 
Pomóżmy mamie naszego ucznia…Koncert w klubie „Mayday” już w najbliższy piątek! PDF Drukuj Email
Wpisany przez A. Hass   
poniedziałek, 07 grudnia 2015 21:07

Pomóżmy mamie naszego ucznia…Koncert w klubie „Mayday” już w najbliższy piątek!

Drodzy Uczniowie „Mechanika” –  zapraszamy Was i Waszych bliskich do włączenia się do szczególnej akcji charytatywnej. Mama jednego z naszych uczniów zachorowała na niespotykany wcześniej nowotwór rdzenia kręgowego – pomimo fatalnej diagnozy i braku perspektyw – Pani Joanna Konkel nie poddała się i zaczęła walczyć o życie. Po trudnej operacji –  rozpoczęło się długie leczenie. Obecnie najważniejsze jest, aby zebrać fundusze (25 tys.) na rehabilitację, która ma wzmocnić nogi p. Joanny, aby znów mogła sprawnie się poruszać i być bliżej trójki swoich dzieci. Cała rodzina p. Joanny jest wdzięczna za każdy gest pomocy – dlatego zastanów się czy Ty też i jak możesz pomóc… Drodzy uczniowie przekażcie tę informację dalej – tak, aby to wspólne dzieło pomocy przyniosło jak najpiękniejsze efekty… POMÓC MOŻNA POPRZEZ: - przyjście na koncert charytatywny – piątek 11.12. o godz. 18.00 do Klubu Mayday, - wpłatę na konto Fundacji Słoneczko: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010 z dopiskiem 830/K Joanna Konkel, - udział w aukcji na Facebooku „Pomoc dla Joanny”.

Grafika pochodzi ze strony.

Poprawiony: środa, 09 grudnia 2015 13:19
 
Mobility Tool - KA1 VET 2015 webinarium PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie   
poniedziałek, 30 listopada 2015 00:00

Dnia 30.11.2015r odbyło się webinarium poświęcone wykorzystaniu narzędzia Mobility Tools. W szkoleniu brali udział Paweł Korzeń i Tadeusz Graczyk. Był to bardzo użyteczne spotkanie, które wyjaśniło wiele zagadnień związanych z wykorzystaniem Mobility Tools w przygotowywaniu elektronicznej wersji dokumentacji projektowej. Organizatorzy zapewniają, że będzie jeszcze ciąg dalszy.
Program szkolenia

09:45-10:00 Otwarcie pokoju i rozpoczęcie webinarium
10:00-10:15 Dostęp do systemu Mobility Tool
10:15-10:30 Informacje ogólne
10:30-11:00
Mobilności i Budżet
11:00-11:25 Raporty uczestników
11:25-11:45 Raport końcowy
11:45-12:00 Czas na pytania

 

Poprawiony: środa, 09 grudnia 2015 13:21
 
Jesień w moim mieście PDF Drukuj Email
Wpisany przez A. Szymańska   
czwartek, 03 grudnia 2015 15:21

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych uczniów, nauczycieli (członków rodziny, przyjaciół i znajomych również) na pokonkursową wystawę fotografii uczniów Zespołu Szkół Politechnicznych. Otwarcie wystawy odbędzie się dnia 11.12.2015r o godz. 17 w Miejskim Ośrodku Kultury w Galerii Edukacji Twórczej. Tego dnia odbędzie się także rozdanie nagród. Wystawa potrwa od 11.12 – 17.12. Przyjdź i zobacz, jaka piękna potrafi być „Jesień w moim mieście”.

 
Spotkanie z Panią Grażyną Sroczyńską PDF Drukuj Email
Wpisany przez A. Szymańska   
środa, 25 listopada 2015 14:23

W dniu 23.11, z okazji Dnia Życzliwości odbyło się w naszej szkole spotkanie z panią Grażyną Sroczyńską - "Fotostopem przez Świat". Tematem spotkania była kwestia życzliwości i serdeczności wobec innych. Pani Grażyna Sroczyńska opowiadała o swoich licznych podróżach, podczas których miała okazję poznać wielu wspaniałych ludzi. Wspominała o tym, że nie rzadko to właśnie uśmiech i otwarte nastawienie był kluczem do nawiązania relacji z innymi. Spotkaniu towarzyszył pokaz zdjęć z podróży. Uczniowie z uwagą słuchali często zabawnych anegdot, zadawali pytania odnośnie obyczajów i tradycji innych, a na końcu spotkania przyznali jednogłośnie, że uśmiech i życzliwy gest łamie wszelkie bariery między ludźmi.

Zdjęcia

Poprawiony: środa, 16 grudnia 2015 13:19
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 7 z 24

Partnerzy

Reklama
Joomla templates